Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Britani, gruaja humbet kujtesėn cdo ditė

Britani, gruaja humbet kujtesėn cdo ditė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Britani, gruaja humbet kujtesėn cdo ditė on Sat Jun 19, 2010 3:21 pm

47 vjecarja britanike Michelle Philpots nė pamje tė parė duket njė njeri si gjithė tė tjerėt por problemi kryesor ndodhet nė kokėn e saj.
Bashkėshorti duhet ta bindė cdo mėngjes pėr 13 vjet rresht se ėshtė martruar me tė. Ajo u dėmtua nė tru pas dy aksidenteve tė rėnda nė vitet 1958 dhe 1990, duke pėsuar dėme tė rėnda. Deri nė vitin 1994 ajo kujtonte gjithcka, por mė pas ajo filloi ta mbushte shtėpinė me shkresa pėr tė kujtuar takimet e ditės sė nesėrme.

“Eshtė si tė jetosh cdo ditė tė njėjtėn ditė”, shprehet 47 vjecarja pėr “Daily Mail”. Ajo mban gjithashtu nė navigatorin e makinės adresėn e shtėpisė tė memorizuar.

Historia e saj tė kujton filmin “50 First Dates” ku protagoniste ėshtė Drew Barrymore, e cila vuan nga humbja e kujtesės dhe cdo ditė duhet tė rinjohė tė dashurin e saj Henry.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum