Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mik Vilari njeriu mė i pafat nė botė

Mik Vilari njeriu mė i pafat nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mik Vilari njeriu mė i pafat nė botė on Thu Jul 01, 2010 4:20 pm

Pesėdhjetė e tetė vjeēari Mik Vilari, i cili ėshtė shpallur njeriu mė i pafat nė botė, sėrish pėrfundoi nė spital, pėr shkak se njė ekskavator ia yuri kėmbėt.

Vilari doemos do tė duhet gjashtė muajt e ardhshėm t’i kalojė nė spital qė tė shėrohet nga lėndimi i fundit.
Ngjarja ndodhi kur makina ndėrtimore po lėvizte vetė, pėr shkak se nuk ishte frenuar.
Para dy vitesh ai i theu dy nyjet e kėmbės, kur u rrėzua rastėsisht duke shkelur nė patate.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum