Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Maradona: Mund tė jap dorėheqje

Maradona: Mund tė jap dorėheqje

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Maradona: Mund tė jap dorėheqje on Sun Jul 04, 2010 9:46 pm

Boterori 2010-Diego Armando Maradona ka thėnė se ai ėshtė duke e shqyrtar mundėsinė pėr t’u larguar nga posti i pėrzgjedhėsit tė kombėtares argjentinase, pas eliminimit turpėrues nga Gjermania nė ēerekfinale tė Botėrorit, Afrika e Jugut 2010.
[You must be registered and logged in to see this image.]
“Mund tė largohem qė nesėr. Kushdo qė do tė vijė pas meje, ne do tė vazhdojmė tė implementojmė stilin ofensiv tė lojės. Tė shohim se ēfarė do tė ndodhė. Dėgjoni, nuk kam menduar ende pėr largimin. Mė duhet tė bisedoj me familjen dhe lojtarėt. Ne e studiuam mirė Gjermaninė dhe e definuam saktė se kush do tė luajė ku, por qė nė harkimin e parė ata shėnuan gol dhe rastėsisht ndeshja mori kahje tjetėr”.
“Ne ua bėmė atyre tė lehtė. Ata patėn mė shumė ide dhe kontroll mė tė mirė tė topit. Ata i shfrytėzuan rastet qė i patėn. Por, kjo nuk i pėrgjigjet faktit se unė besoj se rezultati nuk i korespondon asaj qė ndodhi nė fushė. Unė jam krenar qė i drejtova kėta lojtarė dhe do tė doja t’i falenderoja publishkisht, ashtu si stafin teknik”, deklaroi i turpėruari Maradona.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum