Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Polici arreston mashkullin me marihuanė nė lule tė ballit

Polici arreston mashkullin me marihuanė nė lule tė ballit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė polic amerikan ka arrestuar njė mashkull nė njė dyqan pasi qė e ka vėrejtur njė qese me marihuanė tė ngjitur nė ballin e tij.
Polici arreston mashkullin me marihuanė nė lule tė ballit
Mashkulli 29-vjeēar ėshtė parė duke dalė nga tualeti nė qytetin Lebanon nė Pennsylvania, i cili dukej i nervozuar pėr atė qė po mbante brenda kapelės sė tij tė bejsbollit.
Kur mashkulli iu ofruar policit, ai shikoi lartė, dhe polici e vėrejti njė qese tė vogėl plastike tė ngjitur pėr ballin e tij qė dukej tė ketė marihuanė brenda.
Polici e mori qesen nga balli i mashkullit dhe e pyeti, “A je duke e lypur kėtė?”, thuhet nė njė deklaratė pėr shtyp tė policisė.
Mashkulli, i identifikuar si Cesar Lopez, ėshtė paditur pėr posedim tė njė sasie tė vogėl tė marihuanės, ka thėnė policia.
Policia ka thėnė se nuk ėshtė edhe aq e zakontė qė njerėzit tė fshehin drogėn nė kapelat e tyre tė bejsbollit


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum