Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Lorik Cana ikėn nga Anglia, tani te Gallatasaraj pėr 4.5 mln

Lorik Cana ikėn nga Anglia, tani te Gallatasaraj pėr 4.5 mln

Go down  Message [Page 1 of 1]

Futbollisti i kombėtares Shqiptare, Lorik Cana transferohet tek skuadra turke Gallatasaraj duke lėnė pas kontratėn si kapiten i ekipit anglez Sunderland.
Kontrata e nėnshkruar pėr tė luajtur nė Turqi nga Lorik Cana mėsohet se ka njė afat 4-vjeēar.
Shqiptari nga Kosova i cili luan prej vitesh me kombėtaren e Shqipėrisė, pak kohė mė parė u largua nga skuadra franceze e Marsejės dhe mori detyrėn e kapitenit tė Sunderland ku pati vlerėsime nga administratori i skuadrės.
Lorik cana ėshtė bashkuar tashmė me skuadrėn e Gallatasaraj nė Stamboll me njė kontratė qė besohet se kap vlerėn e 4.5 milionė eurove nė sezon.
Ekipi turk ku do tė luajė Cana, drejtohet nga holandezi, Frenk Rajkard.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum