Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Defekte ne bankomat “dhuron” para

Defekte ne bankomat “dhuron” para

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Defekte ne bankomat “dhuron” para on Sun Jul 25, 2010 7:58 pm

Nje bankomat ka pesuar defekt dhe ka shperndare me shume para nga sa kerkohej.

Defekte ne bankomat “dhuron” para

Me t’u perhapur lajmi njerezit jane mbledhur ne radhe per te perfituar.
Ngjarja ka ndodhur ne Gela te Italise, ku ne nje banke ne qender te qytetit nje sportel i bankomatit doli jashte kontrollit.
Kush kerkonte 100 euro, pajisja i jepte 150, ata qe kerkonin 150 merrnin 250 dhe ne cdo rast pa u demtuar llogaria e klienteve.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta * Përmbaju temave * JO Politikë apo OFENDIME në këtë forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum