Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Rekord i Piccasos, Piktura vleresohet 50 milione euro

Rekord i Piccasos, Piktura vleresohet 50 milione euro

Go down  Message [Page 1 of 1]Piccaso mundi tė thyejė njė rekord pasi gjatė muajit qershor do shitet nė njė ankand nė Londėr piktura e tij, "Angel Fernandez de Soto". Kjo pikturė daton nė vitin 1903 dhe i pėrket periudhės “blu” tė artistit spanjoll.Vlera e saj varion nga 30 deri nė 50 milionė euro, por nuk pėrjashtohen surprizat. Kjo ėshtė njė nga pikturat mė tė famshme qė del nė ankand gjatė viteve tė fundit. Pronėsinė aktuale e ka fondacioni Andrew Lloyd Webber.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum