Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Russel Brand blen njė tigėr pėr Katy Perry, ajo i dhuron ele

Russel Brand blen njė tigėr pėr Katy Perry, ajo i dhuron ele

Go down  Message [Page 1 of 1]

Russel Brand blen njė tigėr pėr Katy Perry, ajo i dhuron elefant

Russel Brand ka marrė besimin e Katy Perry pėr tė qenė bashkėshorti i saj dhe i ka dhuruar njė tigėr pėr martesė. Brand shpenzoi shumė para pėr tė blerė tigrin femėr tė quajtur “Machli” dhe qė jeton nė “Ranthambhore National Park” ku do martohet ēifti. Sakaq, mėsohet se Katy ka vendosur ti dhurojė bashkėshortin tė saj tė ardhshėm njė elefant tė vogėl si shenjė martese. Nisur nga dhuratat e ēuditshme duket se edhe ceremonia e ēiftit do tė jetė plot surpriza tė tjera nisur nga fakti se do tė zhvillohet nė Indi.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum