Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Brendet me me shume ndikim ne Facebook

Brendet me me shume ndikim ne Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

16 milion simpatizantė ka Starbucks nė faqen e tyre nė Facebook, duke e bėrė kėshtu mė tė madhen ndėr miliona tė tilla nė tėrė komunitetin e rrjetit mė tė madh shoqėror. Ja dhe lista e dhjetėshes sė parė:
1. Starbucks 16 milion
2. Coca-Cola 15 milion
3. Oreo 12 milion
4. Skittles 11.5 milion
5. Red Bull 10.2 milion
6. Victorias Secret 8.4 milion
7. Disney 8.3 milion
8. Converse All Star 7.3 milion
9. iTunes 7 milion
10. Windows Live Messenger 6.8 milion


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum