Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Hyrje » Pershendetje dhe Urime » Pershendetje per lamyyy

Pershendetje per lamyyy

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pershendetje per lamyyy on Tue Mar 30, 2010 6:04 pm

Nje pershendetje e vecante edhe per lamyyy qe ka qene gjithmone i gatshem per ndihme edhe mbeshtetje

Shume faleminderit edhe nga ti lamyyy

shume faleminderit brother

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Pershendetje per lamyyy on Thu May 13, 2010 2:39 pm

BeLti


Fillestar/e
Fillestar/e
Pershendjete Lammy...

View user profile

3 Re: Pershendetje per lamyyy on Fri May 14, 2010 8:39 pm

Belti brother hap edhe nje teme edhe prezanto edhe ti veten
mire se erdhe ne mesin tone
Staff
kalojme bukur se bashku brother


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum