Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Google detyron Groggle tė ndėrrojė emėr

Google detyron Groggle tė ndėrrojė emėr

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Google detyron Groggle tė ndėrrojė emėr on Tue Nov 23, 2010 12:16 pm

Njė shėrbimi nė internet nė Australi qė i referohej shitėsve tė pijeve alkolike tė cilėt reklamonin cmimet nė faqe, iu desh tė ndėrronte emer pas kėrkesės qė i bėri Google.
Siti ishte regjistruar me emrin Groogle, si njė lojė fjalėsh ku fjala “grog”, ishte njė slogan pėr alkolin nė Australi.

Por, gjigandi Google me anė tė avokatėve tė tij kėrkoi qė tė pushohej shpikėsi I kėsaj faqeje nga puna dhe me njė betejė tė gjatė ligjore arriti qė tė ndryshojė emrin e sitit Australian nė “Groggle & Drinkle”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum