Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » “El Clasico”, Guardiola hyn nė histori, mposht Realin 5:0

“El Clasico”, Guardiola hyn nė histori, mposht Realin 5:0

Go down  Message [Page 1 of 1]

"El Clasico”, ndeshje kjo e shumė pritur ndėrmjet Barcelonės dhe Realit tė Madridit ka pėrfunduar me fitore tė thellė tė katalunasve me rezultat 5:0.

Serinė e golave pėr Barcelonėn e hapi Xavi Hernandez, i cili nė minutėn e 10-tė tė ndeshjes paraboloi portierin e Realit, duke shėnuar pėr rezultatin 1:0. Nė minutėn e 18-tė, gjuajtjen e David Villės e priti portieri Kasilas, ndėrsa aty afėr u gjend Pedro, i cili shėnoi pėr 2:0.

Nė pjesėn e dytė tė ndeshjes, Barcelona vazhdoi lojėn me tė njėjtin ritėm. Golin e tretė dhe tė katėrt pėr katalunasit e shėnoi David Villa nė minutėn e 52-tė dhe tė 55-tė.

Golin e fundit tė ndeshjes pėr katalunasit e shėnoi Suares nė minutat shtesė tė ndeshjes.

Mė kėtė fitore, Barcelona ngjitet nė pozitėn e parė, me dy pikė mė shumė se Reali i Madridit, pasi qė kjo e fundit, deri mė tani mbante pozitėn e parė me njė pikė mė shumė se Barcelona.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum