Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Unikkatili mposht Noizyn?

Unikkatili mposht Noizyn?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Unikkatili mposht Noizyn? on Thu Jan 20, 2011 11:47 pm

Dy prej reperėve me rivalitetin mė tė madh nė industrinė muzikore shqiptare, Unikkatil dhe Noizy pėrpos qė ndeshen me anė tė kėngėve tė tyre, poashtu pėrplasen edhe sa u pėrket klikimeve nė YouTube.
Se Unikkatil vazhdon tė mbetet mbreti shqiptar i repit, pėrkundėr pushimit tė gjatė pa album, e vėrteton fakti se faqja e parė nė Youtube me kėngėt e tij pa videoklipe ka hiē mė pak se 10 milionė klikime.

Nė krahasim me reperin shqiptar Noizy, i cili ka vetėm 4 milionė klikime nė faqen e parė tė YouTube te kėngėt pa videoklipe, padyshim se kjo pėrbėn njė fitore tė madhe pėr reperin e ‘labelit’ TBA.

Paprekshmėrinė e Unikkatilit nė skenėn e repit e konfirmon mė tej fakti se reperi i TBA nuk ka shfrytėzuar ndonjė formė tjetėr tė promovimit tė kėngėve tė tij pos internetit, pasi qė tė gjitha hitet e tij janė tė censuara, kurse rivali i tij Noizy ka shfrytėzuar tė gjitha resurset pėr promovimin e kėngėve tė tij.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum