Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Britani, macja rikthehet nė shtėpi pasi u varros

Britani, macja rikthehet nė shtėpi pasi u varros

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kush thotė se macet kanė shtatė shpirtra, nuk e ka shumė gabim, pasi kėtė e ka vėrtetuar njė felin nė Britaninė e Madhe.
Alfie, njė mace e rracės ginger tom, ėshtė rikthyer nė shtėpi 9 muaj pasi u varros nga pronarėt. Misteri nuk ėshtė zbuluar ende por Alfie nuk do jetė mė e lumtur si mė parė, pasi padronėt e saj kanė marrė njė mace tjetėr tė tė njėjtės racė.

Alfie u gjet e shtypur nga njė makinė dhe pronarėt e varrosėn me tė gjitha nderimet. Por pak ditė mė parė, njė prej komshinjve i njoftoi se kishte parė macen e tyre nė lagje, gjė tė cilėn familja Petrillo e mori me shaka. Katy Petrillo shprehet se nuk ka asnjė dyshim qė macja ėshtė pikėrisht Alfie.

Kryefamiljari Angelo Petrillo nga ana tjetėr shprehet i sigurtė se e varrosi macen dhe nuk arrin tė shpjegojė rikthimin e saj. Nė tė vėrtetė, mes shumė hipotezave, vetėm njėra duket se ka kuptim. Macja e varrosur nuk ishte Alfie qė gjatė 9 muajve ėshtė mbajtur nė shtėpi nga dikush tjetėr.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum