Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Edhe pensionistėt njihen dhe martohen pėrmes Facebook-ut

Edhe pensionistėt njihen dhe martohen pėrmes Facebook-ut

Go down  Message [Page 1 of 1]

Barbara Moore 77 vjeēare dhe Laurence Brocklesby 82 vjeēar, janė njohur pėrmes Facebook-ut, janė dashuruar dhe vendosėn tė kalojnė pjesėn e mbetur tė jetės sė bashku.Barbara ka hapur profilin e saj nė Facebook pas vdekjes sė burrit, pėr tė komunikuar mė lehtė me anėtarėt e rinj tė familjes, derisa Laurence interesohej pėr Facebook nė kėrkim tė pemės sė familjes sė tij.

Ēifti ndoshta kurrė nuk do tė njihej, nėse Laurence nuk do ta lėndonte dorėn, derisa ishte i vetėm nė shtėpi. Menjėherė e lajmėroi Barbaran, e cila e mori dhe e dėrgoi nė spital. Mė vonė filluan tė jetojnė sė bashku, e pastaj edhe lidhjen e ligjėruan nė zyrėn civile, njoftojnė mediet britanike


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum