Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Cortex: Shkėmbeni me shpejtėsi nga Chrome nė rrjetet sociale

Cortex: Shkėmbeni me shpejtėsi nga Chrome nė rrjetet sociale

Go down  Message [Page 1 of 1]

Cortex ėshtė njė shtojcė e domosdoshme pėr Chrome pėr kėdo qė parapėlqen tė shkėmbej linka pėrmes rrjeteve sociale.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nė vend se tė shtoni njė buton apo tė keni njė meny qė aktivizohet me klikimin e tastit tė djathtė brenda shfletuesit tuaj, Cortex shfaqet nė njė formė inovative rrethor kur mbani tė shtypur butonin e miut tuaj. Ky rreth padyshim qė duket i bukur, por gjithashtu paraqet edhe njė mėnyrė tė shpejtė pėr tė shkėmbyer gjėra nė Twitter, Facebook, Tumblr dhe Instapaper pa pasur nevojė pėr klikime. Vetėm tėrhiqni dhe afroni kursorin e miut tek pjesa e rrethit qė dėshironi tė pėrdorni dhe puna pėrfundoi. Ju madje mund tė konfigoruni Cortex qė tė shkėmbejė me miq tė caktuar nė Facebook.

Nė momentin qė keni zgjedhur rrjetin tuaj pėr shkėmbim, ju do tė shihni njė paralajmėrim pėr tė shtuar shėnimin dhe mė pas vetėm shtypni “Enter” pėr ta dėrguar te vendi. Kjo ėshtė e tėra. Cortex megjithatė ka disa dobėsi, tė cilat ndėrlidhen me shprehitė tuaja pėr shkėmbim. Profesionistėt e r rrjeteve sociale qė kanė nevojė tė postojnė njė grusht tė rrjeteve pėrnjėherė nuk do tė gjejnė vetėn nė tė, por pėrdoruesi mesatar qė ka llogari pėr katėr prej rrjeteve qė pėrkrahen nga Cortex (dhe qė funksionon nė tė gjitah platformat), do ta pėlqejė menjėherė.

Kėshilla: Mbani tastin e shtypur mbi njė imazh dhe pas shfaqjes sė rrethit ju do tė keni mundėsi tė shkėmbeni imazhin nė vend tė linkut tė faqes sė tėrėsishme. Gjithashtu nėse shkėmbeni diēka gabimisht apo aksidentalisht nė rrjetin e gabuar, ju mund tė ktheheni prapa duke shtypur “Escape”.

Shikoni videon e mėposhtme pėr tė kuptuar mė shumė


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net