Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete »  14 vjeē prindėr,cifti me i ri ne Britaninė e Madhe

14 vjeē prindėr,cifti me i ri ne Britaninė e Madhe

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė ēift 14-vjeēarėsh janė bėrė prindėrit mė tė rinj nė moshė nė Britaninė e Madhe.

April Webster dhe Nathan Fishbourne janė dy fėmijė tė cilėt pėrveē detyrave nė shkollė do tė kenė edhe njė pėrgjegjėsi tjetėr: rritjen e fėmijės tė cilin “e zunė” kur ishin 13 vjeē.

April, vajza nga Uellsi u shpreh: “Do tė jem njė nėnė e shkėlqyer.”

Pėr momentin, fėmija 1-muajsh po jeton me April dhe prindėrit e saj.

“Do doja qė ta kisha pėr fundjavė fėmijėn tim. Pesė ditėt e tjera mund tė rrijė me April”, u shpreh Nathan, babai 14-vjeēar.

Pėrsa i pėrket marrėdhėnies me April, djali u shpreh se “ėshtė akoma herėt pėr tė menduar pėr tė ardhmen”.

Nėna mė e re nė Britani ėshtė Tressa Middleton, e cila mbeti shtatzanė nė moshėn 11-vjeēare dhe lindi kur ishte 12 vjeē e 8 muaj.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum