Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user »  Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

Tatuon kurrizin me personazhet e “Twilight”

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pėr shumicėn e njerėzve tatuazhi i parė ėshtė diēka e vogėl: njė simbol kinez qė zė shumė pak hapėsirė pėrshembull.Por, Cathy Ward, 49 vjeē, ėshtė aq e apasionuar pas sagės sė librave dhe filmave “Twilight” saqė vendosi qė tatuazhi i saj i parė tė ishte special. Cathy mbuloi kurrizin me personazhet e filmit me vampirė.

Punonjėsja e supermarketit, nga Reading, kaloi 22 orė nė karrige pėr tė vizatuar Robert Pattinson, Kristen Stewart dhe Taylor Lautner nė kurrizin e saj dhe pagoi 2 mijė sterlina.

“Jam shumė e apasionuar mbas “Twilight”. Po kursej para tė tjera sepse dua tė bėj tatuazhe tė tjera nė kraharor, bark dhe krahė pėrpara se tė mbush 50 vjeē nė verė”, u shpreh 49-vjeēarja.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Anonymous

Post on Mon Mar 28, 2011 7:20 pm by BELLA

QENKA THJESHTE SHUME E MREKULLUESHEM TATUAZH EDHE UNE PO SHKOJ E DO TE BEJ NJE TE TILLE

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum