Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Aplikacionet mė tė popullarizuara pėr iPhone dhe iPad

Aplikacionet mė tė popullarizuara pėr iPhone dhe iPad

Go down  Message [Page 1 of 1]

Me afrimin e shkarkimit tė aplikacionint tė 10-miliardtė nga App Store i saj, Apple ka publikuar listėn e aplikacioneve mė tė popullarizuara tė tė gjitha kohėrave pėr iPhone dhe iPad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aplikacioni mė i popullarizuar me pagesė pėr iPhone ėshtė loja Doodle Jump, ndėrsa pasojnė Tap Tap Revenge 3 dhe Pocket God, ndėrsa Angry Birds gjendet nė pozitėn e katėrt. Gjithsej nė mesin e dhjetė aplikacioneve mė tė popullarizuara pėr iPhone me pagesė, nėntė janė lojėra. Nė mesin e aplikacioneve pa pagesė mė i popullarizuari ėshtė Facebook, pasuar nga Pandora Radio dhe Google Mobile App.

Tek iPad lojėrat nuk janė aq tė popullarizuara, kėshtu qė nė mesin e aplikacioneve me pagesė nė pozitėn e parė gjendet SoundHound, pasojnė Stick Wars, FlightTrack, Backbreaker Football dhe Calorie Tracker. Sa u pėrket aplikacioneve pa pagesė prin Pandora Radio e cila pasohet nga Google Mobile App, Movies dhe Google Earth.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum