Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

thenie te bukura per femijet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1thenie te bukura per femijet Empty thenie te bukura per femijet Tue Mar 30, 2010 10:13 pm

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

S'ėshtė vėshtirė tė bėhesh baba, por vėshtirė ėshtė tė jesh baba.
Bushi

Ashtu si nė dashuri, edhe nė marrėdhėniet e fėmijėve me prindėrit, mė i dobėt ėshtė ai qė do mė shumė.
Ruso

Mė lehtė ėshtė tė luftosh, se sa ta rritėsh njė fėmijė bonjak.
Gaga

Fėmija ushqehet me qumėsht dhe lėvdata.
Lambi

Fėmija e parė ėshtė vazhdimėsia e kukullės sė fundit.
Hygo

Fėmijėt janė gjykatėsit tanė tė ardhshėm.
Gorki

Pija qė nuk tė mėrzitet kurrė ėshtė uji; fruti qė nuk tė mėrzitet kurrė ėshtė fėmija.
Indiane

Shėrbimi mė i madh qė mund t'u bėjė fėmijėve njė baba ėshtė tė dojė nėnėn e tyre.
Merime

Fėmija ėshtė libėr nė tė cilin lexojmė dhe nė tė cilin duhet shkruar.
Rosegjeri

Jepini fėmijės mė shumė liri: le tė vrapojė, le tė kėrcejė, le tė jetė i lirė, le tė luajė dhe tė argėtohet, le tė mos jetė asnjėherė nė qetėsi.
Ruso

Fėmijėt marrin grushta qė u takojnė prindėrve.
Italiane

Babai duhet tė jetė shok dhe person i besuar, e jo tiran i fėmijėve.
Xhoberti

Fėmijėt njihen me fatkeqėsitė pėrmes njerėzve.
Bttshlari

Nė ditėn e lindjes sate lulėzuan tė gjitha lulet e botės.
Spanjolle

http://www.forumijone.net

2thenie te bukura per femijet Empty Re: thenie te bukura per femijet Tue Mar 30, 2010 10:14 pm

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

O, vite tė lumtura. Kush nuk do edhe njė herė tė bėhet fėmijė!
Bajroni


Fėmija ėshtė i vetmi qė pėrjeton botėn nė mėnyrė tė vėrtetė, tė gjitha tė tjerat janė artificiale.
Belou


Ēupėza pa kukulla ėshtė si gruaja pa fėmijė.
Hygo


Meqenėse i durojmė gabimet e miqve tanė, pse tė mos i durojmė pra edhe gabimet e fėmijėve tanė.
Plutarku

http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum