Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

wWw.ForumiJone.Net

Nje Vend Per Te Gjithe ! Behu edhe ti pjese e nje komuniteti ku mund te shprehesh lirshem !

Hyrje

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

prezantim1446Prsh for all
Mon Sep 06, 2021 1:41 pm
Poshnjari View latest post
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

rregullat

Moderator: SuperModerator
11Rregullat
Thu Jun 21, 2007 4:58 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Te Rejat Nga Stafi1014Lidhja me ane te facebook- ut (Aplikacion)
Tue Nov 09, 2010 11:19 am
Admin View latest post
No new posts

Pershendetje dhe Urime511Gezuar festen e kurban bajramit...........
Tue Nov 16, 2010 3:03 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Oferta Falas916joni
Thu Feb 14, 2013 6:09 pm
in View latest post

Diskutime

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Filozofi & Psikologji & Diskutime180218FRAZA DASHURIE
Mon Dec 17, 2012 12:12 am
simpatikja View latest post
No new posts

politike56MINISTRAT E KABINETIT TE ISMAIL QEMALIT
Sat Dec 11, 2010 7:28 pm
universy View latest post
No new posts

diskutime pa kufi

143171Domethėnia E Unazės Sė Fejesės
Sat May 11, 2013 10:46 pm
Old Legend View latest post
No new posts

Pyetje pergjigje

24Cfare do te donit tani ???
Sat Feb 20, 2010 4:15 pm
universy View latest post
No new posts

Humor dhe barcaleta

69102Gatimi i kekut me te cuditshem.
Fri Mar 01, 2013 9:26 pm
forumijoneal View latest post

Art, Kulture

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Art dhe Kulture96135Lupa shqiptari qe pushtoi muziken house
Sat Jan 29, 2011 10:36 pm
forumijoneal View latest post

Muzike

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

The best of Youtube


Vidiot me te mira nga youtube

152240ARASH feat. Sean Paul - She Makes Me Go
Sat May 11, 2013 10:51 pm
Old Legend View latest post
No new posts

Bota e Yjeve


Gjithcka mbi Vip-at


124248Tuna e kopjoi Niky Minaj
Sat Aug 31, 2013 4:17 pm
Old Legend View latest post
No new posts

The Black Games


The Blac Game Place

733AZ-G (The Black Games)
Wed Nov 17, 2010 1:10 am
bler View latest post

Tekonologji Dhe Kuriozitete

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Kuriozitete321365Kurse te Gjuhes Angleze Online ne MyLanguageCenter...
Wed Sep 13, 2023 12:35 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Tekonologji112121Publikohen fotot e iPhone 5C
Wed Aug 28, 2013 12:51 pm
forumijoneal View latest post

Programe/ Tutoriale/ Filma

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Download Programe244319Kerkese Per Programe
Sat May 11, 2013 10:01 pm
Old Legend View latest post
No new posts

Cell phone312Zhbllokoni cdo lloj telefoni
Thu Feb 10, 2011 2:55 pm
ALE74 View latest post
No new posts

Antivurs te ndyshem3037BitDefender 2010 Total Security with patch till 20...
Sun Jan 01, 2012 4:33 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Download Lojra


Downladoni lojrat

2534Terrorist Takedown 2 RIP Game 2010 (PC)
Sun May 09, 2010 6:00 pm
universy View latest post
No new posts

Filma


Filma Online

124148Filma shqiptare vec ketu *** Shiko Falas ***
Mon Dec 06, 2010 12:28 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Turoriale97124Ja se si tė konvertoni video nė formate tjera
Sun Nov 28, 2010 7:29 pm
forumijoneal View latest post

Besimi Fetar

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Feja Islame1213Xhamia mė e madhe nė Evropė, nė Holandė
Sat Dec 18, 2010 6:45 pm
forumijoneal View latest post

Sherbimet tona online

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Lajmet me te fundit16417621 Dhjetor 2012: Tė Vėrtetat Rreth “Profecisė” May...
Tue Dec 18, 2012 1:47 pm
Old Legend View latest post
No new posts

Online


SMS Falas, Rezultate LIVE, Lojra online

33Ndeshjen live
Tue Dec 28, 2010 11:00 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Me Te Klikuarat Ne FaceBook


Temat qe jane klikuar me shume (Shprendare) ne FaceBook

46Tradhėtia e burrit...
Sun May 12, 2013 4:30 pm
Old Legend View latest post

Foreigne People

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Introducion13Introduction ::ALBANIA
Fri Mar 01, 2013 9:37 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

Discusion1012The Illyrians
Sun Nov 28, 2010 7:01 pm
forumijoneal View latest post
No new posts

English Teacher88Easy Quiz
Wed Jun 16, 2010 5:18 pm
forumijoneal View latest post

Unregister user

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Unregister user


Megjithese Staffi i wWw.ForumiJone.Net administron dhe moderon postimet qe behen ne forum por nuk mban pergjegjesi per materialet apo kontekstin qe do perdoret ketu pasi cdo person qe vizion wWw.ForumiJone.Net mund te jape apo te shkruaj apo te postoje tema te reja Nga Admin

394478JA CFARE MREKULLISH BEN PASTA E DHEMBEVE!
Wed Aug 28, 2013 8:58 pm
Old Legend View latest post

Kendi i Vogelusheve

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Kendi i Vogelusheve2443Princi dhe vajza e zgjuar
Fri Aug 30, 2013 11:51 am
forumijoneal View latest post

Foto

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Foto2527410 Crazy 3D Tattoos
Sun Dec 19, 2010 12:24 am
forumijoneal View latest post

sport

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

sport


Lajme nga sporti

116126Rikthimi i Kaka, ja dy formacionet e mundshme
Sat Aug 31, 2013 4:19 pm
Old Legend View latest post

Ankesa, sygjerime dhe verejtje

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Ankesa, sygjerime dhe verejtje413Kerkese !!!
Fri Dec 10, 2010 2:45 pm
simpatikja View latest post

pa censure

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

pa censure


pa censureKujdes !!! Nuk lejohet hyrja per personat qe jane nen 18 vjec ne kete forum . Gjithashtu ne se je nje person i ndjeshem keshillohet te mos lexoni permbajtjen e temave qe ndodhen ketu . Staffi nuk mban pergjegjesi per tematiken apo fjalorin qe perdoret ketu

1719 Percakto se cfare do te thote per ty sex i mrekul...
Fri Mar 01, 2013 8:42 pm
Old Legend View latest post

Recently shared images

Our users have posted a total of 3726 messages

We have 905 registered users

The newest registered user is Lincoln897

Who is online?

Who is online?

In total there are 27 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 27 Guests
Most users ever online was 130 on Sat Aug 13, 2022 10:12 pm
Registered Users: None


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Admin ][ SuperModerator ][ Moderator ][ V.I.P ][ PrinCesh ][ Yll i Forumit ][ Mikė/e i/e Forum-it ][ T.B.G ( The Black Game ) ][ i/e Pėrjashtuar ]

  • New posts New postsNo new posts No new postsForum is locked Forum is locked