Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Kurse te Gjuhes Angleze Online ne MyLanguageCenter.Al

Go down  Message [Page 1 of 1]

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

Kurse te Gjuhes Angleze Online ne MyLanguageCenter.Al Kurse_10

Nė botėn e sotme tė ndėrthurur, njohja e gjuhės angleze ėshtė njė pasuri e ēmuar qė mund tė hapė dyert pėr mundėsi tė reja, si nė planin personal ashtu edhe profesional. Pėr individėt qė kėrkojnė tė pėrmirėsojnė aftesite e tyre nė anglisht, MyLanguageCenter.al ofron njė gamė tė gjerė kursesh tė gjuhės angleze online. Pavarėsisht nėse po pėrgatiteni pėr teste tė standardizuara si IELTS, TOEFL, ose APTIS, ose po kėrkoni thjesht mėsim individual tė gjuhes angleze, MyLanguageCenter.al ofron njė pėrvojė tė personalizuar tė mėsimit pėr t'ju ndihmuar tė arrini qėllimet tuaja.


Oferta dhe Kurse te Personalizuara:


MyLanguageCenter.al ofron njė shumėllojshmėri kurse tė gjuhės angleze online tė projektuara pėr tė pėrmbushur nevojat dhe nivelet e ndryshme.
Ofrohen kurse tė personalizuara pėr pėrgatitjen e testeve tė njohura ndėrkombėtarisht si IELTS, TOEFL dhe APTIS.
Mėsimet individuale tė anglishtes janė tė personalizuara sipas qėllimeve individuale, qofshin ato pėr pėrmirėsimin e aftėsive te pergjithshme por edhe per qellime spicifike.

Mesues me Pėrvojė:

Kursimet online nė MyLanguageCenter.al drejtohen nga instruktore me pėrvojė dhe me eksperience disa vjecare ne mesimdhenie e gjuhes angleze online. Saktesisht jemi online prej vitit 2015.
Stafi jone eshte i pėrkushtuar pėr tė ofruar mesimdhenie cilėsore dhe pėr tė ndihmuar studentėt tė arrijnė nivelin e dėshiruar tė njohurive nė gjuhėn angleze.


Qendra e kursit te gjuhes angleze online MyLanguageCenter.al ofron fleksibilitet, duke lejuar studentėt tė mėsojnė nė ritmin dhe kohėn e tyre tė preferuar.
Mėsimet mund tė aksesohen nga kudo qė tė ketė njė lidhje interneti, duke e bėrė atė tė arritshme pėr njė audiencė tė gjėrė globale.

Planifikimet e Mėsimit tė Personalizuara:

Pėr kurset e pėrgatitjes pėr testet, studentėt marrin plane tė personalizuara tė mėsimit dhe materiale praktike pėr tė optimizuar shanset e tyre pėr sukses.
Mėsimet individuale pėrshtaten sipas nevojave dhe qėllimeve specifike tė studentit, duke siguruar njė pėrvojė tė pėrqendruar dhe efikase tė mėsimit.


Regjistrimi dhe akses i ne disa hapa te thjeshte:

Procesi i regjistrimit ėshtė i lehtė pėr t'u pėrdorur dhe lejon studentėt tė regjistrohen shpejt nė kursin e tyre tė zgjedhur.
Pasi tė jeni tė regjistruar, studentėt kanė mundesi tė menjėhershme nė materialet e kursit, mėsime tė drejtpėrdrejta dhe suport te vazhdueshem.

Rezultatet te sigurta:

MyLanguageCenter.al ka njė histori tė provuar nė ndihmėn e studentėve pėr tė arritur qėllimet e tyre nė gjuhėn angleze, qofshin ato ne testet standarde, nė fushėn akademike ose tė pėrmirėsoheni nė aftėsitė komunikuese pėr rritjen personale ose profesionale.


Kurset e anglishtes online tė MyLanguageCenter.al janė njė mundesi drejt suksesit tuaj te metejshem.  Me njė pėrkushtim pėr mėsimin personal, instruktoret me pėrvojė dhe njė platformė fleksibile online, studentėt mund tė nisin njė udhėtim pėr tė pėrmirėsuar aftėsitė e tyre nė anglisht,qofshin ato per kurse pergatitore  si IELTS, TOEFL, ose APTIS, ose thjesht per te permiresuar nivelin e tyre gjuhes te gjuhes angleze. Bashkohuni ne MyLanguageCenter.al sot dhe hapni potencialin tuaj tė plotė nė botėn e njohurive nė gjuhėn angleze.

http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum