Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Tuna e kopjoi Niky Minaj

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Tuna e kopjoi Niky Minaj Empty Tuna e kopjoi Niky Minaj Sat Aug 31, 2013 4:17 pm

Old Legend

Old Legend
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėngėtarja Atuna Sejdiu e cila kėtė sezon ka qenė padyshim njėra ndėr kėngėtaret mė tė angazhuara dhe mė tė pėrfolura e sidomos pėr kėngėn mė tė fundit Fenix, del se kopjon prej tjerave edhe pse nė kėngė qė nė fjalėt e para thekson ‘dallon shumė prej tjerave’. Veshja nė kėtė foto ėshtė pėrzgjedhja e dytė qė Tuna e ka kopjuar… Ajo si pikė frymėzimi ka pasur kėngėtaren Niky Minaj

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum