Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Rikthimi i Kaka, ja dy formacionet e mundshme

Go down  Message [Page 1 of 1]

Old Legend

Old Legend
Admin
Admin

Me rikthimin e mundshėm tė Ricardo Kaka te Milan, Massimiliano Allegri mund tė luajė si me modulin teknik 4-3-3 ashtu edhe me 4-3-1-2. Redaksia e Sky Sport ka hipotezuar se si mund tė jetė formacioni i “Djallit” me rikthimin e ish Topit tė Artė.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nė rastin e parė braziliani do tė luante nė tė djathtė tė sulmit me Balotellin dhe El Shaarawyn; nė rastin e dytė, mund tė luante pas shpinės sė dy sulmuesve, nė pozicionin e trekuartistit, pas Balotellit dhe Matri

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum