Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

* Kujdes !!! Fotot e meposhte do te jene me te frikshme

Go down  Message [Page 1 of 1]

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

Ndalohet Rresptesisht shikimi i ketyre fotove


1. ne se je nen moshen 18 vjec


2. ne se je person i ndjeshem

3. ne se vuan nga ndonje semundje zemre

Ne se po vashdon atehere do te thote qe ju merrni persiper te gjitha pergjegjesite dhe autori i ketij postimi nuk mban pergjegjesi
Last edited by besnikbici on Sat Dec 04, 2010 10:17 pm; edited 2 times in total

http://www.forumijone.net
Share this post on: reddit

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:14 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:14 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:14 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:15 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:16 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:16 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:18 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:18 pm by forumijoneal

forumijoneal

Post Sat Dec 04, 2010 10:19 pm by forumijoneal

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum