Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Cfare urrejne cfare pelqejne meshkujt.....

Go down  Message [Page 1 of 1]

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

Dėshiron tė martohesh me njė francez apo tė tundosh njė brazilian? Ja tė gjitha truket pėr tė joshur nė ēdo cep tė botės

http://i.cdn.turner.com/cnn/2011/LIVING/04/05/when.to.act.like.man/t1larg.man.woman.gi.jpg
Meshkujt shqiptarė ndoshta nuk kanė mė sekrete pėr ty! A do tė arrijė tė joshje njė kinez tė turpshėm apo njė spanjoll caliente? Para se tė hidhesh nė sulm, mėso se ēfarė urrejnė, ēfarė pėlqejnė dhe ēfarė ėshtė nė modė. Zgjedhja tė takon ty...Shqiptarėt

Urrejnė:

Femrat pak tė disponueshme. Pėr ta, e mirė ėshtė ajo qė ta jep... numrin e telefonit menjėherė.

Pėlqejnė:

Femrat qė janė pak tė kolme. Modelet nuk bėjnė pėr ta: tė prapmet seksi dhe njė gjoks bujar, janė ideali i seksit pėr ta.

Ėshtė nė modė:

Lidhja me mė shumė sesa njė partnere. Martesa ėshtė martesė, lidhja lidhje. Prandaj frenoni xhelozinė, dhe gjithēka shkon mirė.

Spanjollėt

Urrejnė:

Homoseksualitetin mashkullor. Njė burrė duhet tė shėtisė gjithmonė i pėrqafuar me njė ēupėlinė.

Pėlqejnė:

Tė brendshmet dhe buzėkuqi janė armėt e joshjes mė tė suksesshme! Nxirr nė pah linjat e tua dhe do tė kesh nėn kėmbė edhe toreadorin mė vetullngrysur.

Ėshtė nė modė:

Prostitucioni. Nuk ka asgjė tė ēuditshme tė paguash dikė pėr tė bėrė njė orė seks.Gjermanėt

Urrejnė:

Kapni ē’tė kapni! Mos u ēudisni nėse pas herės sė parė partneri gjerman ia fut gjumit pėr shtatė palė qejfe. Hera e dytė ėshtė pak elegante.

Pėlqejnė:

Pėr seksin flitet shpesh dhe me shumė dėshirė. Disa transmetime televizive mbi kėtė argument janė kult. Dhe piku i dėgjueshmėrisė rritet...

Ėshtė nė modė:

Pėrbėn tendencė fetishi mbi gjithēka: fustane, rripa, foulard-e, veshje intime… disa meshkuj tė martuar veshin buste pėr tė dėshmuar pėrkushtimin dhe besnikėrinė.Francezėt

Urrejnė:

Mos e prekni kurrė argumentin “kukulla tė fryra”. Gjithēka tjetėr qė nuk ka tė bėjė me njė grua kockė e lėkurė ėshtė absolutisht e ndaluar.

Pėlqejnė:

Pėr tė joshur njė francez, mos prit qė ai tė hedhė hapin e parė! Bėj tė ndihet i parezistueshėm dhe donzhuan i madh. Nuk ka gjė mė tė mirė nė botė.

Ėshtė nė modė:

“Ta bėsh ēuditshėm...” edhe njė shėtitje nė njė muze arkeologjik tė mėson se qė nė kohėt e lashta francezėve nuk u ka munguar fantazia...

Italianėt

Urrejnė:

Njė grua, dhe sidomos njė grua e re, nuk duhet tė flasė kurrė pėr seksin.

Pėlqejnė:

Komplimentet, veshjet e bukura, pak poezi dhe ke nė duar njė eksploziv. Sjelljet e mira janė tė parezistueshme nė shtrat, njėsoj si nė restorant...

Ėshtė nė modė:

Dėshira pėr tė qenė i lirė, tė paktėn deri nė moshėn 35 vjeē! Tė formosh njė familje nuk ėshtė mė prioritet. Tė jesh beqar deri nė njė farė moshe ėshtė thuajse privilegj, edhe pse herėt a vonė pėrfundon nė altar.Suedezėt

Urrejnė:

Pornografia vulgare ėshtė e pėrēmueshme: kopertonat dhe kalendarėt me vajza tė zhveshura nuk kanė fat nė kėto anė.

Pėlqejnė:

Pėrkėdheljet parapėrgatitore. Duhet tė durojnė sa mė shumė tė jetė e mundur dhe kanė pėr qėllim tė njohin trupin dhe dėshirat e partnerit. Pėrkėdhele sa tė mundėsh.

Ėshtė nė modė:

Pornografia e klasės sė lartė, pa vulgaritet dhe me shumė erotizėm. Respekti pėr trupin ėshtė rregulli i parė.Rusėt

Urrejnė:

Tradhtinė: nėse je e martuar, kujto tė heqėsh unazėn.

Pėlqejnė:

Njė grua qė i pėlqen tė hajė dhe njė grua qė adhuron tė bėjė dashuri. Gjatė periudhės sė joshjes ėshtė e ndaluar qė tė mbash dietė.

Ėshtė nė modė:

Tė bėsh njė jetė tė dyfishtė: njė frekuentues i thekur i pub-eve natėn, dhe njė mjek i respektuar ditėn.Japonezėt

Urrejnė:

Seksin dhe gratė tridhjetė-vjeēare. Janė dy gjėra qė vėshtirė se mund t’i bėjnė bashkė.

Pėlqejnė:

T’i japin kėnaqėsi partneres qė kanė nė krah. Nuk e kursejnė ėmbėlsinė dhe lojėrat pėr tė kėnaqur partneren.

Ėshtė nė modė:

T’i ofrosh partnerit shoqėrinė e vajzave mė tė reja. Thėnia “pulė plakė” nuk duket e panjohur atyre anėve...Kinezėt

Urrejnė:

Qimet dhe gratė qė ulėrijnė. Prandaj para se tė hidheni nė sulm, kaloni mė parė tek estetistja.

Pėlqejnė:

Gratė qė janė tė ndėrgjegjshme pėr trupin e tyre dhe e njohin mėnyrėn pėr tė arritur kėnaqėsi. Mos hezito tė marrėsh e para iniciativėn: do tė tė adhurojnė.

Ėshtė nė modė:

Qirinjtė si garniturė dashurie. Sigurisht qė efekti skenografik i kėtyre sjelljeve tregon se janė ekstremisht afrodiziakė.Amerikanėt

Urrejnė:

Kujdes: asnjė pėrqafim pa autorizim! Fjalorin nė dorė dhe bėni kėrkesėn tuaj formale!

Pėlqejnė:

Kryefjala: seks i sigurt. Pra, vlejnė tė gjitha variantet. Mos u druani tė eksperimentoni edhe rrugė tė reja...

Ėshtė nė modė:

Neė York-u vendos rregullat. Tendencėn e fundit e ka shpikur njė restorant qė nė fund tė darkės ofron “dacka prapanicės” - njė sado-ėmbėlsirė. Ju bėftė mirė!Brazilianėt

Urrejnė:

Mbathjet e gjyshes: ata duan njė femėr dhe e duan prej vėrteti!

Pėlqejnė:

Arma mė e mirė e joshjes ėshtė kėrcimi. Nė hapat e sambės fshihen tė gjitha sekretet pėr ta joshur.

Ėshtė nė modė:

Caļpirinha: njė koktej me bazė sheqeri, rumi tė pastėr dhe limonėsh tė athėt. Absolutisht afrodiziak!Afrikanėt e Jugut

Urrejnė:

Tė marrėsh pak iniciativėn nuk ėshtė keq, por nė shtrat janė ata qė komandojnė! Vlen gjithēka, por loja drejtohet prej tij.

Pėlqejnė:

Pėrkėdheljet dhe masazhet. Fillohet me ledhatime me vajra esencialė dhe vazhdohet me pėrkėdhelje mė tė guximshme. Vendi ideal ėshtė njė hamam ose nė vaskė komode.

Ėshtė nė modė:

Tė pėrkėdhelėsh gjatė pjesėt intime tė femrės, para se tė marrėsh lėngun seksual tė dashurisė.

http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum