Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

Ja si tė parandalojmė alergjinė ndaj produkteve kozmetike

Go down  Message [Page 1 of 1]

Old Legend

Old Legend
Admin
Admin

Pavarėsisht nėse jeni ose jo njė tip i ndjeshėm ndaj alergjive, gjithmonė ekziston mundėsia pėr tė pasur njė reaksion alergjik ndaj pėrdorimit tė produkteve tė caktuara kozmetike.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNQUs5xd5NO6SsH-FFNuru3jsR800iXO4bwuLE_N5JeAonkYQXIw

Gjithsesi, ka disa parime qė ndihmojnė nė parandalimin, identifikimin nė kohė dhe trajtimin e alergjisė ndaj produkteve kozmetike.

Garantohuni se “alergjia” juaj ėshtė vėrtet e tillė
Gjeni “fajtorin”
Kortizonikėt mund tė lehtėsojnė pasojat
Evitoni irritantėt dhe djersitjen
Kėrkoni ndihmė mjekėsore.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum