Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi

Join the forum, it's quick and easy

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurse Anglish Online .::: wWw.mylanguagecenter.al:::.
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.forumijone.albanianforum.net/:::.

You are not connected. Please login or register

NASA, udhėtim imagjinar nė Hėnė pėrmes internetit

Go down  Message [Page 1 of 1]

forumijoneal

forumijoneal
Admin
Admin

Njė forum nė internet ofron pėr vizitorėt veshje imagjinare si astronautė dhe mė pas njė udhėtim po imagjinar nė hėnė.
Shėrbimi ofrohet nga agjencia hapėsinore amerikane NASA, e cila pėrmes njė projekti nė internet ka lanēuar ofertėn interesante.
Pėrmes faqes sė internetit nė projektin “Moon Zoo” njerėzit mund tė anėtarėsohen dhe mė pas nė mėnyrė imagjinare tė veshin uniformėn e astronautit dhe tė fillojnė udhėtimin nė…hapėsire drejt Hėnės.
moonzoo.org ėshtė adresa ku mund tė gjendet aplikimi pėr kėtė projekt virtual i cili tenton ti afrohet shumė udhėtimit tė vėrtetė nė aspektin visual por edhe nė tė dhėnat qė mėsohen gjatė kėtij udhėtimi tė pazakontė.

http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum