Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Dekorime Shtepise se Bardhe ka marre kohe 3.400 ore

Dekorime Shtepise se Bardhe ka marre kohe 3.400 ore

Go down  Message [Page 1 of 1]

Per pjesen me te madhe te njerezve, zbukurimi i pemes se Krishtlindjeve merr disa ore kohe.


Dekorime Shtepise se Bardhe ka marre kohe 3.400 ore

Por a e dini se ne familjen Obama, dekorimi i Shtepise se Bardhe nga fundi ne krye ka marre plot 3.400 ore?
Presidenti amerikan dhe gruaja e tij jane kujdesur qe cdo detaj te jete ne vendin e vet, duke zbukuruar peme, oxhaqe, tavolina me ngjyra nga me te bukurat dhe me festivet per kete sezon.
Ndersa kuzhinieri presidencial ka pergatitur me cokollate te bardhe, Shtepine e Bardhe ne minature.
“Ne zgjodhem keto zbukurime, sepse ndihemi te bekuar dhe te lumtur ne shoqerine e miqve, familjareve, si dhe jemi te pergjegjshem per njeri-tjetrin dhe per gjerat ne te cilat besojme”, tha Michelle Obama, duke treguar pamjen e Shtepise


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum