Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » Thėnie tė shkurta por me vlere te madhe

Thėnie tė shkurta por me vlere te madhe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Thėnie tė shkurta por me vlere te madhe on Sat Nov 13, 2010 6:32 pm

Thėnie tė shkurta por me vlerė te madhe

Arti ėshtė bija e lirisė.
Schiller

Ėshtė dėshpėruese tė shkruash pėr njė publik qė nuk lexon.
Jacob Grimm

Lufta ėshtė njė gjumė dimėror i kulturės.
Friedrich Nietzsche

Frika: nėna e moralit.
Friedrich Nietzsche

Jo parat, por idetė bėjnė para.
Theo Lieven

S’ ka rrezik mė tė madh pėr njė komb, se kur njerėz dinakė shkojnė pėr tė
urtė.
Francis Bekon

Puna na ruan nga tri tė kėqiat mė tė mėdha: mėrzia, vesi dhe halli!
Volteri
46

Doket janė shpesh mė mizore sesa ligjet.
Honore de Balzac


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum