Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Cfare veshje preferojne femrat per meshkujt

Cfare veshje preferojne femrat per meshkujt

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mashkulli? Me mire i veshur me xhinse dhe rroba ‘casual’. Por kujdes nga corapet e shkurta, nje detaj ‘vrastar’ i pamjes te meshkujt, qe kurre nuk duhet te vishen nese mbani sandale.
image
Dhe, ndersa nga sfilatat e fundit te meshkujve vijne edhe tendencat e fundit te modes, duket se me triumfin e stilit casual dhe trendy, ditet e fundit eshte zhvilluar nje sondazh lidhur me cfare nuk durojne femrat ne veshjen e meshkujve dhe cfare duhet te veshin.

Marka e njohur ‘Pitti’ propozon nje veshje joformale per nje stil jetese, qe i jep me shume hapesire pushimeve dhe fundjaves, qe enderron ‘dolce vita-n’ alla Mastroianni.

Veshja ‘casual’ dhe T-shirt jane piket e saj me te forta. Por sido qe te visheni apo sado mund qe te harxhoni per pamjen tuaj, grate nuk mendojne njesoj si ju.

ipas nje sondazhi realizuar nga e perditshmja e modes ‘MF’, lidhur me shijen e grave per veshjen mashkullore, duket se gjeja e pare qe shohin femrat ne veshjen e meshkujve jane kepucet. Femrat ‘urrejne’ corapet e shkurta, sidomos kur vishen me sandale.

Ky eshte nje detaj i vogel i veshjeve te meshkujve qe nuk preferohet nga femrat. Dhe duke qene se ne pergjithesi jane femrat qe ‘veshin’ partneret e tyre, duket se tashme corapet e shkurta kane dale plotesisht jashte mode. Keshtu, nese doni te terhiqni vemendjen e nje vajze, atehere kini kujdes cfare vishni...


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum