Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Hakeret paguajne deri ne 30 mije euro per cdo celular qe gje

Hakeret paguajne deri ne 30 mije euro per cdo celular qe gje

Go down  Message [Page 1 of 1]

Berlin, 17 gusht - Hakerėt pėr modelin e telefonit celular “Nokia 1100” po ofrojnė shuma tė mėdha. Emisarėt e tyre, hakerėt nga vendet e tjera po i dėrgojnė nė gjithė Ballkanin nė kėrkim tė kėtyre telefonave celularė, transmeton portali 24sata.


Nė fakt, “Nokia 1100” ėshtė njė armė jashtėzakonisht e fuqishme e hakerėve. Ky telefon celular, i prodhuar ekskluzivisht nė qytetin gjerman Bohum, ka tė ashtuquajturin gabim fabrike, i cili mundėson kapjen e transaksioneve bankare dhe tėrheqjen e parave nga bankomati. Nė fakt, “Nokia 1100” ka dalė nė treg qė nė vitin 2003 dhe ėshtė telefoni celular mė i shitur nė botė, pasi qė ėshtė shitur nė mbi 200 milionė njėsi.

Ekspertėt evropianė dhe botėrorė qė para dy vjetėve kanė paralajmėruar publikisht pėr rrezikun qė sjellė “Nokia 1100” dhe atė modelet rh 15, 16, 17 dhe 18.

Gjithė situatėn e shpjegon e dhėna e publikuar nga mediet gjermane, se nė internet ēmimi i telefonit celular “Nokia 1100” tė prodhuar nė Bohum ka arritur ēmimin e pabesueshėm prej 30 mijė euro.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

30 mije Euro ???? Razz

Po hajt me njeri se per 15 000 Euro po ta jap une nje RH 17 Made in Germany

Kontaktoni ne se je i interesum me mesazh privat
mund te behet edhe ulje Razz

10 000 Euro te gjej une 8 cope si shume po kerkoke ti Razz Razz Razz

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum