Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mbi 5 milione shkarkime te Skype per iPhone

Mbi 5 milione shkarkime te Skype per iPhone

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mbi 5 milione shkarkime te Skype per iPhone on Thu Jun 10, 2010 1:07 pm

Tė dielėn, Skype 2.0 ka lansuar aplikacionin e saj edhe pėr celularin iPhone 3G, duke sjellė me vete edhe shumė funksione tė reja.
Me kėtė aplikacion, tė gjithė pėrdoruesit e iPhone 3G mund tė bėjnė thirrje me anė tė lidhjes 3G. Deri tani, mė shumė se pesė milionė pėrdorues e kanė shkarkuar kėtė aplikacion nė telefonat e tyre, nga iTunes Store, duke treguar kėshtu se sa i rėndėsishėm ka qenė ky aplikacion pėr ata.
Mirėpo, bashkė me funksionet e reja tė Skype 2.0 vjen edhe njė lajm i keq. Pas datės 30 gusht, Skype do tė fillojė tė ngarkojė me pagesė tė gjithė pėrdoruesit tė cilėt bėjnė thirrje me teknologjinė 3G, pėrmes pakove tė zakonshme qė pėrdoruesit e telefonive mobile pėrdorin.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum